Wspieram osoby i zespoły w znajdowaniu ich powołania i drogi zawodowej. Wspieram w określaniu tego jak działają, co ich motywuje, pomagam znajdować wewnętrzne „why”, a później przekładać to na konkretne działania. 

Działam z tymi, którzy szukają holistycznego podejścia do człowieka, zespołu i organizacji. Patrzę na organizacje jako wypadkową wielu czynników, które dzieją się zarówno na poziomie indywidualnym każdego człowieka, jaki i na poziomie zespołowym, a  to wszystko koreluje z elementami, które możemy zidentyfikować w otoczeniu ekonomicznym, politycznym, społecznym i konkurencyjnym organizacji. Zmiana jednego czynnika wpływa na zmianę całego układu. 

Koncentruje się na podnoszeniu samoświadomości jednostki,  zespołu i organizacji, tak aby każdy w tej organizacji realizował swoje potencjały, w zespole pracowało się dobrze, a organizacja osiągała najlepsze możliwe wyniki. Dlatego właśnie nazwa Zenga. ZENGA to życiowa Jenga. Radość i zabawa budowania swojego życia świadomie w życiu prywatnym i w biznesie. Jednocześnie budowania w ZEN – ze spokojem umysłu, koncentracją, otwartością serca i byciem w chwili obecnej. Do zbudowania solidnej wieży potrzebujesz różnych klocków.

W ZENGA możesz ze mną współpracować poprzez:

– sesje indywidualne w zakresie life, soul i biznes

– warsztaty i szkolenia z kompetencji miękkich,

– przeprowadzanie badań kompetencji członków zespołu, menadżerów lub całych zespołów wraz z interpretacją i przeprowadzaniem procesu zespołowego.

Jakie mam potwierdzone kwalifikacje?

Swoje działania popieram odniesionym sukcesem zawodowym. Organizację w branży budowlanej od 14 lat współprowadzę w duchu innowacji, ciągłego rozwoju, wzajemnego dialogu i szacunku. Jednocześnie ze skutecznością realizujemy nasze cele biznesowe i finansowe znajdując się w czołówce na liście Diamentów Forbsa w 2021 i 2022 roku w naszym regionie, jak również otrzymując tytuły: Brylant Polskiej Gospodarki 2021 oraz Gepard Biznesu 2021. Jesteśmy kilkakrotnym laureatem plebiscytu FairPlayPonadto, możemy pochwalić się ceryfikatami “Ekologiczni w Biznesie” i “Firma Godna Zaufania”, a wiele zweryfikowanych opinii na nasz temat dostarczają między innymi Ceneo oraz TrustMate. Równolegle z współtworzeniem SUEZu jako dyrektor zarządzający, rozwijałam swoje umiejętności pracy z ludźmi, zwłaszcza w zakresie coachingu i mentoringu biznesowego. A wyróżnieniem tej pracy jest tytuł Ambasadora Coachingu 2019 w kategorii Business Coaching.

Umiejętności zawodowe potwierdzają tytuły:

  • Terapeuta-Edukator metody Psychologii Doświadczeń Subiektywnych (Bennewicz Instytut Kognitywistyki) (2021)
  • Certyfikowany Coach Kognitywny (Bennewicz Instytut Kognitywistyki) (2021)
  • Advanced Fundamental Coaching Skills ICI (ICI – Integrated Coaching Institute) (2019)
  • Certyfikowany Mentor Kognitywny (Bennewicz Instytut Kognitywistyki) (2020)
  • Coaching -metoda Points of You. Certyfikat Train The Trainer (2019)
  • Studia podyplomowe “Turkusowe organizacje: Holilider – Integralny Lider Organizacji Przyszłości” (2018)
  • Kompetencje trenerskie (2018)
  • Mgr Zarządzania (PRz) (2012)