Przestrzeń od kobiety dla kobiet o życiu i biznesie w rytmie serca 

Budowanie swojego życia świadomie ze swoim rytmem serca, ze swoimi wartościami. Jednocześnie ze spokojem umysłu, koncentracją, otwartością serca i byciem w chwili obecnej

Czego możesz się spodziewać na moim kanale i blogu?

Inspiracji dot. rozwiązywania problemów i wyzwań dnia codziennego przedsiębiorczyni, żony, mamy
Praktycznych narzędzi do wykorzystania w domu i w pracy 
Sesji jogi 
Sesji uważności i medytacji
Omawiania tematów, które są dla Ciebie ważne 

Wspieram w podnoszeniu samoświadomości 🧩, identyfikacji swojego kręgu wpływu 🎯, budowaniu swojego dobrostanu 🎼. A to wszystko przy zastosowaniu praktycznych i prostych narzędzi do zastosowania w życiu i biznesie. 

Towarzyszę w określaniu tego w jaki sposób się działa 🎭, co motywuje, pomagam znajdować wewnętrzne „why”🛣, a później przekładać to na konkretne działania. 

Działam z tymi, którzy szukają holistycznego podejścia do człowieka, zespołu i organizacji. Patrzę na organizacje jako wypadkową wielu czynników, które dzieją się zarówno na poziomie indywidualnym każdego człowieka, jaki i na poziomie zespołowym, a  to wszystko koreluje z elementami, które możemy zidentyfikować w otoczeniu ekonomicznym, politycznym, społecznym i konkurencyjnym organizacji. Zmiana jednego czynnika wpływa na zmianę całego układu. 

W pracy w organizacji koncentruje się na podnoszeniu samoświadomości jednostki,  zespołu i organizacji, tak aby każdy w tej organizacji realizował swoje potencjały, w zespole pracowało się dobrze, a organizacja osiągała najlepsze możliwe wyniki.

 

Moje doświadczenie

Swoje działania wspieram doświadczeniami z życia prywatnego oraz odniesionym sukcesem zawodowym. Organizację w branży budowlanej od 15 lat współprowadzę w duchu innowacji, ciągłego rozwoju, wzajemnego dialogu i szacunku. Jednocześnie ze skutecznością realizujemy nasze cele biznesowe i finansowe znajdując się w czołówce na liście Diamentów Forbsa w 2021 i 2022 roku w naszym regionie, jak również otrzymując tytuły: Brylant Polskiej Gospodarki 2021, 2022 oraz Gepard Biznesu 2021, 2022Pięciokrotny zdobywca Certyfikatu Jakości Biznesu “Przedsiębiorstwo Fair Play” (2018, 2019, 2020, 2021, 2022). Czterokrotny zdobywca Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w kategorii „Usługa” (2019, 2020, 2021, 2022). Ponadto, możemy pochwalić się ceryfikatami “Ekologiczni w Biznesie” i “Firma Godna Zaufania”, a wiele zweryfikowanych opinii na nasz temat dostarczają między innymi Ceneo oraz TrustMate. Równolegle z współtworzeniem SUEZu jako dyrektor zarządzający, rozwijałam swoje umiejętności pracy z ludźmi, zwłaszcza w zakresie coachingu i mentoringu biznesowego. A wyróżnieniem tej pracy jest tytuł Ambasadora Coachingu 2019 w kategorii Business Coaching.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, a więc łączenie wielu ról jest mi znane i dobrze opanowane. Jednocześnie jest dla mnie niezwykle ważna autentyczność i wprowadzanie w życie zdobytej wiedzy i refleksji. Wspieram dzieci w odkrywaniu siebie i świata chcąc przygotować ich jak najlepiej do życia w taki sposób jaki odkryją, że jest dla nich “najbardziej ich”.

Umiejętności zawodowe potwierdzają tytuły:

  • Kurs nauczycielski jogi certyfikowany przez Yoga Alliance (RYT 200) (01.2023)
  • Terapeuta-Edukator metody Psychologii Doświadczeń Subiektywnych (Bennewicz Instytut Kognitywistyki) (2021)
  • Konsultant DISC D3 (2022)
  • Certyfikowany Coach Kognitywny (Bennewicz Instytut Kognitywistyki) (2021)
  • Advanced Fundamental Coaching Skills ICI (ICI – Integrated Coaching Institute) (2019)
  • Certyfikowany Mentor Kognitywny (Bennewicz Instytut Kognitywistyki) (2020)
  • Coaching -metoda Points of You. Certyfikat Train The Trainer (2019)
  • Studia podyplomowe “Turkusowe organizacje: Holilider – Integralny Lider Organizacji Przyszłości” (2018)
  • Kompetencje trenerskie (2018)
  • Mgr Zarządzania (PRz) (2012)