O mnie…

Nazywam się Edyta Szela. Jestem żoną i mamą trójki dzieci. Zawodowo pracuję ze świetnym zespołem, w organizacji, której jest współwłaścicielem i którą współtworzyłam od samego początku. Organizacje tą tworzymy w duchu innowacji, ciągłego rozwoju, wzajemnego dialogu i szacunku. Jednocześnie ze skutecznością realizujemy nasze cele biznesowe i finansowe znajdując się na liście Forbsa.  Jestem również Coachem Kognitywnym, Coachem ICI i Mentorem Kognitywnym.

Na co dzień działam, zmieniam, szukam nowej wiedzy i możliwości, ulepszam w różnych obszarach swojego życia. Zasada, która mi towarzyszy “od zawsze” to samorefleksja. Jestem przekonana, że rozwijając siebie lepiej zadbam też o swoich najbliższych i współpracowników w firmie.

Blog powstał, żeby dzielić się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Teraz jest to również przestrzeń, przez którą możesz się ze mną skontaktować w sprawie współpracy – możliwości wsparcia na Twojej drodze. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce „oferta”. 

Potwierdzone kwalifikacje:

Certyfikowany Coach Kognitywny (Bennewicz Instytut Kognitywistyki) (2021)
Advanced Fundamental Coaching Skills ICI (ICI – Integrated Coaching Institute) (2019)

Certyfikowany Mentor Kognitywny (Bennewicz Instytut Kognitywistyki) (2020)
Coaching -metoda Points of You. Certyfikat Train The Trainer (2019)
Studia podyplomowe “Turkusowe organizacje: Holilider – Integralny Lider Organizacji Przyszłości” (2018)
Kompetencje trenerskie (2018)
Mgr Zarządzania (PRz) (2012)