Kim jestem?

Nazywam się Edyta Szela. Jestem żoną i mamą trójki dzieci. Zawodowo zajmuję się wspieraniem ludzi i zespołów w rozwoju, poszerzaniu świadomości i wzroście ich kompetencji. Realizuję to poprzez pracę w organizacji w branży budowlanej, której jestem współwłaścicielem i którą współtworzę od początku oraz poprzez działalność w branży rozwojowej.

Organizację w branży budowlanej od 13 lat prowadzimy w duchu innowacji, ciągłego rozwoju, wzajemnego dialogu i szacunku. Jednocześnie ze skutecznością realizujemy nasze cele biznesowe i finansowe znajdując się na drugim miejscu na Podkarpaciu na liście Diamentów Forbsa w 2021 roku.  

Dlaczego Zenga?

ZENGA to życiowa Jenga. Radość i zabawa budowania swojego życia świadomie w życiu prywatnym i w biznesie. Jednocześnie budowania w ZEN – ze spokojem umysłu, koncentracją, otwartością serca i byciem w chwili obecnej. Do zbudowania solidnej wieży potrzebujesz różnych klocków. Różnorodność i indywidualność jest tak ważna, bo każdy jest indywidualny i ma różne potrzeby. W związku z tym są różne sposoby ich zaspokojenia. Jednocześnie metody pracy przy wznoszeniu wieży też są dopasowane do każdego. W ZENGA możesz ze mną współpracować na sesjach indywidualnych, warsztatach i szkoleniach. Jestem Coachem Kognitywnym, Coachem ICI i Mentorem Kognitywnym.

Na co dzień działam, zmieniam, szukam nowej wiedzy i możliwości, ulepszam w różnych obszarach swojego życia. Zasada, która mi towarzyszy “od zawsze” to samorefleksja. Jestem przekonana, że rozwijając siebie lepiej zadbam też o swoich najbliższych i współpracowników w firmie

Jakie mam potwierdzone kwalifikacje?

Certyfikowany Coach Kognitywny (Bennewicz Instytut Kognitywistyki) (2021)
Advanced Fundamental Coaching Skills ICI (ICI – Integrated Coaching Institute) (2019)

Certyfikowany Mentor Kognitywny (Bennewicz Instytut Kognitywistyki) (2020)
Coaching -metoda Points of You. Certyfikat Train The Trainer (2019)
Studia podyplomowe “Turkusowe organizacje: Holilider – Integralny Lider Organizacji Przyszłości” (2018)
Kompetencje trenerskie (2018)
Mgr Zarządzania (PRz) (2012)