Rozwój osobisty, zawodowy, biznesowy

Witaj! Bardzo się cieszę, że moja strona zainteresowała Cię w takim stopniu, aby zapoznać się z tą ofertą. Czy to już czas, żeby przekuć zainteresowanie w realne działania?

Chcę zaproponować współpracę w zakresie tego czemu poświęciłam  dużą cześć swojej pracy zawodowej. Profesjonalny coaching, mentoring i szkolenia to sposób pracy, który jest przeze mnie wykonywany ze starannością i empatycznym podejściem skrojonym pod Twoje indywidualne potrzeby.

Moja współpraca z Tobą to poufna, partnerska relacja i dokładnie  w taki sposób do niej podchodzę. Dla mnie liczy się w pierwszej kolejności człowiek – taka jest moja natura i chcę być z nią w zgodzie. Kocham to co robię i mam szczerą nadzieję, że moja pasja do pracy z ludźmi pomoże Ci przezwyciężeniu trudności, z którymi się mierzysz.

Sesja indywidualna w kierunku rozwoju osobistego

To propozycja dla każdej osoby, która chce odnaleźć swoją życiową ścieżkę, przełamać zakorzenione, negatywne schematy myślenia czy odkryć swoje mocne strony. To oczywiście tylko przykłady, gdyż w trakcie sesji dokładnie określimy, jakie są Twoje potrzeby i priorytety. Jeżeli chcesz dowiedzieć się szczegółowo, czego możesz spodziewać się po tej sesji, na jakie pytania pomoże Ci ona odpowiedzieć i dlaczego ta metoda może w realny sposób zmienić Twoje życie, zapraszam do szczegółowego opisu: Rozwój osobisty – sesja indywidualna.

Sesja indywidualna w kierunku rozwoju zawodowego lub biznesowego

W trakcie tej  sesji będziemy pracowali nad zagadnieniami, które w jakiś sposób utrudniają Ci pracę zawodową. Być może chcesz udoskonalić proces swojego rozwoju i poszukujesz odpowiednich metod edukacyjnych, które go wesprą? W takim wypadku, to także rozwiązanie dla Ciebie!

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i poszukujesz sprawdzonych rozwiązań biznesowych wynikających z doświadczenia, obserwacji i wieloletnich wniosków – mentoring biznesowy to coś, co z pewnością Cię zainteresuje. Zapraszam Cię do przeczytania zakładki: Rozwój zawodowy – sesja indywidualna, gdzie szczegółowo przedstawiam cały proces.

Badanie kompetencji DISC D3

To potężne, bardzo czułe narzędzie diagnostyczne, które ma szerokie spektrum zastosowań. Badanie przedstawia największą wartość, kiedy połączone jest z sesją interpretacji wyników, którą potrafię przeprowadzić i chętnie zrobię to dla Ciebie! Zaglądnij tutaj: Badanie kompetencji DISC D3 i dowiedz się więcej o tym świetnym narzędziu.

Szkolenia i warsztaty dla zespołów

Wszystkie nowoczesne organizacje opierają swój sukces na wspaniałych ludziach, którzy za nim stoją. Specjalizuję się w prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla całych zespołów, dzięki którym w istotny sposób ich członkowie poprawiają swoje zdolności komunikacyjne, dowiadują się nowych rzeczy o sobie i współpracownikach, a co za tym idzie – podnoszą nie tylko efektywność, ale także jakość i satysfakcję z wykonywanej pracy. Dowiedz się więcej tutaj: Szkolenia i warsztaty dla zespołów